Očista organizmu (detoxikace)

Detoxikace organismu je nezbytná pro naše tělo.
 
Jsme neustále vystavováni škodlivým vlivům, znečištěnému ovzduší, chemickým úpravám potravin, nedostatku pohybu...
Naši tělesnou schránku je vhodné z těchto důvodů minimálně dvakrát za rok vyčistit. Jen tak může v pořádku vstřebávat vitamíny, které posilují naši imunitu a obranyschopnost  našeho těla. Detoxikací rozumíme vyčištění tlustého střeva, jater, ledvin, cév a každé buňky našeho těla od jedů a toxinů, které se v něm nahromadily v průběhu let.
 
Co a jak ovlivňuje naše zdraví?
• 60% je to způsob našeho života
• 15% dědičné faktory
• 10% sociální podmínky
• 8% kvalita zdravotní péče
• 7% klimatické podmínky

Jak je vidět, nejvíce našemu zdraví můžeme pomoci dobrým vztahem k našemu vlastnímu tělu, dobrou péčí o něho a přizpůsobit tomu náš způsob života. Né vždy to, co jíme a vypadá dobře, neznamená vždy výživnou stravu. Jen vyživené a čisté, jsou schopny ochrany. K tomu potřebují obrovské množství přírodních výživných látek.  Jsou-li buňky dostatečně vyživené, je mnoho způsobů ozdravení organismu.
 
Všude kolem nás je nějaký typ „znečištění", mnohé bohužel nezměníme. Právě proto věnujeme velkou pozornost pročišťování organismu. Je nutné dodržovat postup vyčištění organismu, posílit tak jeho ochranu a nepodceňovat vyživu, věnovat velkou péči kvalitní stravě. Pomocí stravování můžeme zabránit pronikání škodlivých látek do našeho organismu a chránit ho před radiací, stresy a jinými škodlivinami, které nás každodenně ze všech stran číhají.