Doplňování (výživa)

Výživa - Skupina bioaktivních prvků


 
Deficity nezbytných látek potřebných pro funkci jednotlivých orgánů a posílení imunitního systému oslabují celý organismus. Pokud bude některý z našich orgánů oslaben, začnou mu všechny naše ostatní orgány dodávat svou energii a tím tak ooslabují energii svou. Dostáváme se do začarovaného kruhu. Podvyživené tělo je známkou nedostatku základníc prvků v těle. Minerálů. Vitamínů a enzymů. Podvyživený člověk nemusí být hubený. Dokonce je známo, že obézní lidé mají větší příznaky podvýživy než lidé hubení.
Vápník patří k nejdůlezitějším základním minerálům. Hraje hlavní roli v utváření a vývoji kostí a zubů, účastní se při srážení krve, při svalových kontrakcích a dokonce při přenášení nervových podnětů. Je velmi důležité zvláště u malých dětí a starších lidí, zvláště u žen, zajistit pravidelný a dostačující příjem lehce vztřebatelného vápníku. TIANSHI Biologický vápník je unikátním zdrojem vysoce biologického vápníku. V každých 100 gramech produktu je obsaženo 4000 mg čistého vápníku.

Bohatý na proteiny, aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky.
Obsahuje přírodní ingredience a nebyly přidány žádné konzervační látky. Melounová příchuť zaručuje výbornou chuť. Protože si užíváme delšího života, jsme více přístupní k problémům, které mohou nastat, společně s každodenním problémem se stravováním. TIANSHI biologický vápník braný pravidelně jako doplněk stravy nám může pomoci snížit některé z těchto problémů souvisejících s věkem.
Stacks Image 3

Dávkování:
1-2x denně 1 sáček rozpustit v teplé vodě, eventuelně přidat do jídla.